Категорії

Виробники

Розсилка

Про НАС

Інтернет- магазин " MagMag " на сьогоднішній день явлется найбільш динамічно розвиваються на ринку товарів для активного відпочинку , спорту , хобі , товарів для дому та офісу та інших . Завдяки широкому асортименту і помірними цінами число наших постійних клієнтів незмінно зростає. Ми представляємо безліч світових брендів , постійно поповнюючи асортимент товарів.

ЦІЛІ

Але головне завдання Інтернет- магазину " MagMag " полягає не тільки в тому щоб якомога інтенсивніше виробляти продажу , а безпосередньо в популяризації активного способу життя та відпочинку серед широких мас населення. Для цього ми постійно розширюємо асоортімент наших товарів , готуємо інформативні статті і новини. все це безсумнівно допоможе урізноманітнити ваш відпочинок , дозволить зробити його незабутнім, наповненим вражень.

ЗРУЧНІСТЬ ВИБОРУ

На нашому сайті ви зможете без труднощів знайти максимум інформації про зацікавив вас товар. Інтернет -магазин забезпечений зручним і простим у зверненні функціоналом. Для вашої зручності передбачені різні види сортування товару (наприклад відбір за ціною , виробник або акційний товар) , є можливість порівняння товарів , розроблено зручний інтефейс.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ціни в Інтернет -магазин " MagMag " засновані на доступності наших товарів широкого кола покупців. Якщо у вас сформувався велике замовлення , ви завжди можете зв'язатися з нами і обговорити умови отримання знижок . У будь-якому випадку ми завжди будемо раді відповісти на всі ваші запитанн.

ДОСТАВКА І ОПЛАТА БЕЗ ПРОБЛЕМ

Для вашої зручності ми передбачили кілька видів оплат , а так само різні види доставки . Докладніше дізнатися про це ви можете у розділі «Доставка».

Ми піклуємося про високу якість нашої роботи і прагнемо приділяти максимум уваги покупцям . Ми любимо , коли у наших клієнтів гарний настрій , тому робимо все , щоб покупка в інтернет- магазині " MagMag " викликала тільки приємні враження . Наш широкий асортимент постійно оновлюється і тому ви зможете підібрати необхідне спорядження у зручний для вас час.

КОНТАКТИ

тел. +38 (067) 42-65-013

       +38 (099) 21-85-627


Контакти

Our hotline is available 10:00-18:00

UMC+380(099)21 85 627

KyivStar+380(098)44 24 077