Категорії

Виробники

Розсилка

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами , не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт MagMag.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт » ) тільки для особистого некомерційного використання , за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності , що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях . Забороняється змінювати матеріали цього Сайту , а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій . MagMag.com.ua не гарантує точності і повноти матеріалів , програм і послуг , що надаються на цьому Сайті. MagMag.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги , що надаються на цьому Сайті , а також у згадані в них продукти і ціни . У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті MagMag.com.ua не зобов'язані оновлювати їх . MagMag.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи , але не обмежуючись збитком від втрати прибутку , даних або від переривання ділової активності) , що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті , ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль , за безпеку яких ви несете відповідальність . Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.

Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті , ви несете відповідальність , що дане повідомлення не є незаконним , шкідливим , загрозливим , наклепницьким , ображає моральність , порушує авторські права , пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою , етнічною, статевою , релігійною, соціальною ознаками , містить образи на адресу конкретних осіб або організацій , а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України . Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення MagMag.com.ua може видаляти без вашого на те згоди , а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Dolvor.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.


Контакти

Our hotline is available 10:00-18:00

UMC+380(099)21 85 627

KyivStar+380(098)44 24 077