Категорії

Виробники

Розсилка

Оплата:

  1. Післяплатою через службу доставки "Нова пошта". Замовлення оплачується при отриманні у відділенні автоперевізника 2% від суми замовлення за зворотну передачу грошей нам + 13 грн. за оформлення документів.

  2. Поповнення кредитної картки "Приват- банку".  Дані для поповнення : Приват- банк , Кузнецова Ірина Олександрівна , призначення платежу - "поповнення карткового рахунку № 5211 5373 2718 9192".

  3. Готівковий розрахунок, в магазині , за адресою проспект Жовтневої революції , 38 , зупинка " Юмашева " , торговий центр " Тут Же" , 2 поверх.

Будьте уважні при заповненні платіжних реквізитів , будь-яка помилка збільшує термін отримання Вашого замовлення.

Доставка:

  1. По Україні доставка здійснюється при замовленні товару на будь-яку суму.
    Якщо сума замовлення перевищує 2500 грн - доставка безкоштовна , якщо менше - згідно тарифу автоперевізника при отриманні товару в його відділенні.
  2. Доставка по Україні здійснюється за допомогою автоперевізника "Нова Пошта" . Можлива відправка Ваших замовлень іншими автоперевізниками , але тільки у разі відсутності у вашому місті відділень зазначених вище перевізників. У цьому випадку Вам необхідно сплатити наші послуги з доставки замовлення до відділення автоперевізника - 50 грн.
  3. По м. Севастополю можливий самовивіз з магазину , за умови оформленого замовлення на сайті. Адреса для самовивозу , проспект Жовтневої революції , 38 , зупинка " Юмашева " , торговий центр " Тут Же" , 2 поверх.
  4. По м.Севастополю вартість доставки складає 50 грн. - У центральні частині міста ( Гагарінський , Ленінський райони , Нахімовський район південна сторона ) , 100 грн. - Інші райони.

Терміни доставки обговорюються з менеджером. Доставка здійснюється з понеділка по суботу з 12.00 до 18.00 , неділя - вихідний.

Повернення товару.    

Ви можете відмовитися від поставленого нами товару , у випадку , якщо доставлений товар не відповідає тому , що ви замовляли . Товар може бути повернений безпосередньо в момент доставки . Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими документами. Товар був у вжитку до поверненню або обміну не приймається.

Якщо товар не був повернений під час доставки , то повернення здійснюється покупцем на протязі 14 днів . Кур'єри за поверненням товару не виїжджають ! Всі дії відбуваються у відповідності з " Законом про захист прав споживачів" (Постанова Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.94 р).

У випадку якщо Ви відмовитеся від покупки на місці , вартість доставки в пункт отримання вантажу і назад ОПЛАЧУЄТЬСЯ.


Контакти

Our hotline is available 10:00-18:00

UMC+380(099)21 85 627

KyivStar+380(098)44 24 077